Українська
Дорогі друзі, запрошуємо Вас на виставку благодійного
Після важкої хвороби на 89-му році життя відійшла Валерія
26 жовтня 2023 р. перестало битися серце Миколи Матвійовича
12 жовтня 2023 року відійшов у засвіти багаторічний
  Інститут літератури  ім. Т.Г.Шевченка НАН України,
  Шановні колеги, дорогі друзі, прихильники, однодумці!
Cara (Рада науковців у небезпеці) надає термінову допомогу
  • Відкриття виставки благодійного аукціону
    Відкриття
    Дорогі друзі,
  • Вічна і світла пам'ять Валерії Смілянській
    Вічна і світла
    Після важкої
  • Вічна і світла пам'ять Миколі Матвійовичу Сулимі
    Вічна і світла
    26 жовтня 2023 р.
  • Вічна пам'ять Віктору Анастасійовичу Бурбелі
    Вічна пам'ять
    12 жовтня 2023 року
  • ІІІ КОШЕЛІВЕЦЬКІ ЧИТАННЯ
    ІІІ
      Інститут
  • Підсумки Всеукраїнської наукової конференції, присвяченої 155-літтю від дня народження Людмили Старицької-Черняхівської
    Підсумки
    26 вересня
  • Незалежність -2023
    Незалежність
      Шановні
  • Трагедія війни у фокусі українських і грузинських поетів:  про презентацію поетичної білінгвальної збірки «Виявляється, ти був у підвалі Маріупольського театру, Боже!» (2023).
    Трагедія війни
    6 липня, у
  • Медіа про презентацію білінгвальної збірки поезій «Виявляється, ти був у підвалі Маріупольського театру, Боже!»
    Медіа про
    У Національному
  • Допомога науковцям від Cara
    Допомога
    Cara (Рада
 

Наші видання

amerykanci.jpg
Понеділок, 15 лютого 2021 07:29

ТИЧИНІВСЬКА ЕПОХА. НАРОДЖЕННЯ ПОЕТІВ

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ

ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ-КВАРТИРА

П.Г.ТИЧИНИ В МІСТІ КИЄВІ

вул. Терещенківська, 5, кв. 1,3 м. Київ, 01024 тел. (044)234-43-27 E-mail: tychynafm@gmail.com

Запрошуємо на наукові читання

 "ТИЧИНІВСЬКА ЕПОХА. НАРОДЖЕННЯ ПОЕТІВ",

присвячені 130-річчю від дня народження Павла Тичини

 що відбудуться 14 травня 2021 року о 10:00.

Тематичні напрямки для доповідей:

1. Дослідження життєвого та творчого шляху Павла Тичини.

2. Матеріали про Павла Тичину у фондових збірках та експозиціях музеїв, архівів, наукових установ, колекцій.

3. Літературний процес 1900 - 1930-х рр. в українській літературі: історичне підґрунтя, напрямки, школи, нові жанри.

4. Знакові особистості української поезії, прози, драматургії, театру, музики, образотворчого мистецтва тощо 1900 - 1930-х рр.

Заявки на участь просимо надсилати до 25 березня 2021 р. на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кількість учасників обмежена.

Зразок оформлення заявки на участь у читаннях:

 

1. Прізвище, ім'я, по батькові;

2. Місце роботи та посада (науковий ступінь і вчене звання);

3. Тема доповіді;

4. Контакти: телефон, е-mail

 

Вимоги до оформлення текстів: обсяг роботи 6-10 сторінок тексту, набраного в редакторі Word (шрифт TimesNewRoman 14 кегль, міжрядковий інтервал 1,5; поля: ліве - 25 мм, праве-15 мм, верхнє та нижнє - 20 мм,  вирівнювання  по  ширині, абзацний  відступ 1,25 см).

Вгорі в правому куті в окремих рядках ім'я та прізвище автора, вчене звання, науковий ступінь, посада, місце роботи, вирівняні по правому краю. Через абзац назва доповіді жирним шрифтом через CapsLock.

Посилання на джерела та літературу в тексті - у квадратних дужках: № джерела відповідно до списку використаних джерел та літератури, № сторінки, напр.[1, с. 8], що розміщується в кінці тексту.

В кінці тексту подається Список використаних джерел та літератури за абеткою, оформлений за правилами бібліографічного опису (зразок нижче), кегль - 12, інтервал 1, список умовних скорочень.

 

Список використаних джерел та літератури

1.Блюдо І. Літературно-меморіальний музей-квартира П. Г. Тичини в м. Києві. Короткий путівник / І. Блюдо. – К.: Реклама,1982. – 32 с.

2. Інструкція з організації обліку та збереження музейних предметів [Електронний ресурс] Режим доступу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1129-16

 

В разі надання ілюстрацій до тексту (формат JPEG) просимо робити помітки в тексті, де мають бути картинки. Наприклад, [іл. 1(ім'я файла)]. Назви ілюстрацій продублювати окремим документом.

Матеріали, які не відповідають вимогам, до друку не приймаються.

Доповіді, заявлені на наукові читання, будуть опубліковані окремим збірником.

Термін подання матеріалів до збірника - до 26 квітня 2021 року.

Участь у читаннях та публікація безкоштовна; приїзд, проживання та харчування за кошти учасників.

Адреса оргкомітету: 01024, м. Київ, вул. Терещенківська 5, кв. 1,3. Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г. Тичини в м. Києві.

 

Контактні телефони: (044) 234-43-27;

0989846400 Дмитро Васильович Нестерчук

0964526885 Сергій Вікторович Прудивус

 

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

НОВИНИ

NEWSKIT_листопада

09

Відкриття виставки благодійного аукціону "Маю честь!"

Дорогі друзі, запрошуємо Вас на...

NEWSKIT_листопада

08

Вічна і світла пам'ять Валерії Смілянській

Після важкої хвороби на 89-му...

NEWSKIT_жовтня

26

Вічна і світла пам'ять Миколі Матвійовичу Сулимі

26 жовтня 2023 р. перестало...

NEWSKIT_жовтня

13

Вічна пам'ять Віктору Анастасійовичу Бурбелі

12 жовтня 2023 року відійшов...